• Новак
EKDJKK Бања Капка-Лист Столче, Ѕид Виткање Бања Клупата Против Пролизгување Стол Клупата Виткање Седиште за Бања Тоалет Хотел(Бела)

EKDJKK Бања Капка-Лист Столче, Ѕид Виткање Бања Клупата Против Пролизгување Стол Клупата Виткање Седиште за

DEN 950.16

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Мулти-Функционални : Бања туш изметот може да биде инсталиран во бањата, по скали, детска соба или секоја соба во куќата, нудат флексибилен остатокот место за децата и за постарите. ✅ Здрав Изградба : Виткање туш седиште донесе тешки рамка, ABS пластика и најлон, голема тежина имајќи перформанси, седиште удобно. ✅ Свитлива : ѕидот монтирани дизајн овозможи тоа да биде укината-up against the wall кога не е во употреба, заштеда на бања простор. ✅ Современите : Минимализам стил го прави да изгледа добро и се погодни за повеќето декорација стилови. ✅ Лесно се Инсталира : Ѕид монтирани бања клупата е лесно за вас да го инсталирате, да ги поправат и да ја инсталирате на ѕид.Ве молиме бидете сигурни стабилна пред да го користите.Опис : Мулти-Функционални : Бања туш изметот може да биде инсталиран во бањата, по скали, детска соба или секоја соба во куќата, нудат флексибилен остатокот место за децата и за постарите.Цврстата Конструкција : Виткање туш седиште донесе тешки рамка, ABS пластика и најлон, голема тежина имајќи перформанси, седиште удобно.Свитлива : ѕидот монтирани дизајн овозможи тоа да биде укината-up against the wall кога не е во употреба, заштеда на бања простор.Модерните : Минимализам стил го прави да изгледа добро и се погодни за повеќето декорација стилови.Лесно се Инсталира : Ѕид монтирани бања клупата е лесно за вас да го инсталирате, да ги поправат и да ја инсталирате на ѕид.Ве молиме бидете сигурни стабилна пред да го користите.Спецификација : Материјали : Најлон, ABSColor : Жолта, White Seat Панел Големина(Dxšxv) : За 322x323x30mm/12.68x12.72x1.18inch Package вклучува : 1pc x Бања Stool1pc x Инсталација pack Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Material:
Nylon, ABS
Color:
Yellow, White
Seat Panel Size(LxWxH):
About 322x323x30mm/12.68x12.72x1.18inch
Package includes:
1pc x Bathroom Stool :
1pc x Installation pack :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20