• Новак
Кожа камериер Фах Мулти-Цел складирање кутија Фах Организатор Користи за складирање на мали додатоци,масло насликани афионот и лилјани декоративни афион лили цве?

Кожа камериер Фах Мулти-Цел складирање кутија Фах Организатор Користи за складирање на мали додатоци,масло

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа.Увезени. 【Материјал】 : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc. 【Големина】 : Постојат 2 големини за да изберете од. 【Дизајн】 : DIY дизајн, еден двострано печатење, виткање дизајн со snap копчето,Може да се Прошири или Укината. 【Употреба】 : лента е совршен за уредно уредување вашето копче, види, мобилен телефон, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Ќе биде совршен за лична употреба и за давање на подарок. 【Лесно да се Чисти】 : Камериер Послужавник, Само избришете ја со чиста влажна крпа, не треба да се мијат со вода.Бренд : LXYDDExpand Големина : 16x16cm или 20.5x20.5cm Folded Големина : 11.5x11.5x3cm или 14.5x14.5x3cm Material : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc Design : DIY дизајн, еден двострано печатење, виткање дизајн со snap копчето,Може да се Прошири или Укината.Камериер Фах лесно за чистење, Само избришете ја со чиста влажна крпа, не треба да се мијат со вода.Употреба : На лента е совршен за уредно уредување вашето копче, види, мобилен телефон, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Ќе биде совршен за лична употреба, Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.Персонализација : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени слики во производот кој што треба да се направи свој уникатен изглед.Вие само треба да ни овозможи со слики ви се допаѓа.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76