• Новак
Areyourshop 1PCS IPX У FL на N-Тип Женски Bulkhead RF Pigtail Кабел 1.13 mm 20cm за WiFi

Areyourshop 1PCS IPX У FL на N-Тип Женски Bulkhead RF Pigtail Кабел 1.13 mm 20cm за WiFi

DEN 1646.40

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Bulkhead RF Pigtail Кабел.Кабелот Тип : 1.13 mm Pigtail Кабел.Должина : 20cm 8in.Конектор A : IPX У FL Конектор Б : N-Тип женски.Апликации : GPS антената Автомобил аудио GSM 3 G 4 Gantenna Безжична опрема Безжична Инфраструктура. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Облик/Боја : Исто како на слика show1. Отпорност : 50 ohm 2. Конектор A : IPX У FL 3. Конектор Б : N-Тип женски 4. Должина : 20cm 8in 5. Кабелот Тип : 1.13 mm Pigtail Cable Applications : GPS антената Автомобил аудио GSM 3 G 4 Gantenna Безжична опрема на Безжичниот Infrastructure Package се вклучени : 1 Pcs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20