• Новак
isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

DEN 496.80

Достапност
Достапно за нарачка

Шик chevron детали на задната страна на секоја ракавица нуди софистициран стил кој транзиции беспрекорно помеѓу работа и лути ноќта.ПРЕМИУМ : Наследство spandex се протега совршено контури на вашите раце за да обичај се вклопуваат.Smar Touch технологија е touch screen-от, па вашите раце да останат топли (и во допир).Нашите оригинални chevron-стил ракавици со модерен пресврт.Шел : 86% Најлон, 14% Spandex; Дланка : 100% Полиестер.Карактеристики на shortie зглоб должина дизајнирани за да се овозможи лесен пристап до паметни часовници.Е во самопослуга или извршување на errands.Бројот на инчи е еднаква на ракавица големина е потребно.ОСТАНЕ СУВА : се Направени со smart DRI технологија што ви држи надвор подолго време.Исто така работи и како Т.ОСТАНЕТЕ АКТИВНИ : Топло, но лесни spandex водат материјали се обезбеди подобрена контрола и флексибилност; совршен за on-the-go начин на живот во зима или ладното време.Нашите оригинални chevron-стил ракавици со модерен пресврт.ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ : се Опремени со smar Touch екран на допир за технологија во палецот и прстите им овозможува на паметен телефон и таблет употреба, што ќе ви овозможи да ги допрете ја и лизгајте со прецизност и едноставноста, додека одржување на рацете топло во ладно време.ГОЛЕМИНАТА : Мерка околу раката и ја стави на запалената, палец исклучени.Направена од долга-трајни материјали, овие ракавици може да се чистат за да помогне да се намали ширењето на бактерии и да ги задржи чувството на нови.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Со Smart DRI заштита, вода ролни право надвор од ткаенина, па вашите раце да останат посува и може да се остане надвор подолго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76