• Новак
Контролор Носителот, Контролер Стојат Компатибилен со PS5/PS4/Xbox Серија/Xbox Еден/Прекинувач Про, OIVO Игра Контролер Организатор за Биро, Контролер Биро Планината & прост

Контролор Носителот, Контролер Стојат Компатибилен со PS5/PS4/Xbox Серија/Xbox Еден/Прекинувач Про, OIVO Игра

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

【НЕ САМО КОНТРОЛОР НОСИТЕЛОТ】Игра контролер носителот совршено продавници Pro/ Play Station 5/Play Station 4/ Xbox Серија /Xbox Еден 2 контролори.Покрај тоа, две куки може да бидат отстранети одделно и инсталиран на PS5/ Xbox Серија X Конзола, не само контролер застане, но слушалки држачот. 【Мали и Зачувување на Вашиот Простор】На контролорот носител е 20cm долго и 13cm на високо ниво, кој ги зема многу малку на вашиот простор, тежината не е светло иако големината е мал.Нашите слушалки и контролер застане е компатибилен со игри додатоци како контролори и слушалки дури и мобилни телефони.Простор за заштеда на дизајн, чува вашето биро уредната и податлив, кажете збогум на вашиот неуредна биро. 【Здрав & Издржлив Дизајн】Стабилна и низок центар на гравитација дизајн со анти-нозе се лизга дека ќе останат избалансирани дури и при вршење повеќе контролори.Ќе се чувствуваат чувство на тежина кога ќе ги собереш овој контролер организатор, бидејќи материјалите на секој дел се добро направени, секоја игра плеер заслужува оваа трајни и контролер застане. 【Супер Лесно да се Инсталира & Користете】Овој приказ контролер застане е толку брзо да се инсталира, само треба да се усогласат дупки и притиснете на 2 куки тогаш ќе може да се добие комплетна контролер носителот стојат, само што трае ЕДНА минута!. 【Стилски & Специјален Дизајн】црна и нечистотија-отпорни дизајн го прави полесно да ги чисти од други производи.На шупливи дизајн на 2 куки е погодно за контролори за да прахосвам топлина по играње игри.Нашиот контролер носителот одговара на вашиот разни игри управување потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20