• Новак
isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

DEN 496.80

Достапност
Достапно за нарачка

Шик chevron детали на задната страна на секоја ракавица нуди софистициран стил кој транзиции беспрекорно помеѓу работа и лути ноќта.Направена од долга-трајни материјали, овие ракавици може да се чистат за да помогне да се намали ширењето на бактерии и да ги задржи чувството на нови.Smar Touch технологија е touch screen-от, па вашите раце да останат топли (и во допир).Со Smart DRI заштита, вода ролни право надвор од ткаенина, па вашите раце да останат посува и може да се остане надвор подолго време.ОСТАНЕ СУВА : се Направени со smart DRI технологија што ви држи надвор подолго време.Нашите оригинални chevron-стил ракавици со модерен пресврт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24