• Новак
Брутална Мрежи JW088A-BN - 1000BASE-SX 550m 850nm SFP(Компатибилен со ОЕМ PN# JW088A)

Брутална Мрежи JW088A-BN - 1000BASE-SX 550m 850nm SFP(Компатибилен со ОЕМ PN JW088A)

DEN 766.80

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Еквивалентно на ОЕМ Дел Број : JW088 A. 1000 BASE-SX 550m 850nm SFP. 100% ОЕМ Компатибилни.Ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации и MSA индустриски стандарди.Доживотна Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24