• Новак
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Волшебникот од Оз Рубин Влечки Логото Плоштадот Вратоврска Бар Клип Затворач Капи - Сребро или Злато

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Волшебникот од Оз Рубин Влечки Логото Плоштадот Вратоврска Бар Клип Затворач Капи - Сребро

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

НАПРАВИ ИЗЈАВА : Прегратка разбраното со нашите dapper плоштадот вратоврска бар клип.Совршено големина за lapels, јаки, капи, lanyards, јакни, ранци и чанти, ова се врзуваат бар е идеален додаток за тој посебен настан или пригода.ЛЕСНО СТИЛ : Вклучува еден злато-тон позлатен лим вратоврска бар плоштад со смола-на врвот дизајн, и aligator клип на затворањето, како што е прикажано.Околу 0.6" (1.5 cm) x 0.7" (1.8 cm) x 2.2" (5.6 cm) во големина.ЗА ФАН КОЈ ИМА СÈ што е : Нашата вратоврска барови се одлично за тимот излети, темата партии, специјални настани и повеќе.Совршена како партија услуги, goodie торба спојници, прибирање на средства токени, свадба фаворизира, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Волшебникот од Оз производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ и сите поврзани со ликови и елементи & Тарнер Забава копродукции Џуди Гарланд како Dorothy од ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ. (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Радувај се, човек во вашиот живот со оваа единствена новина вратоврска клип!Овој уникатен вратоврска клип вклучува смола-на врвот дизајн како што е прикажано.Вратоврската клип е направен од позлатен лим, и е приближно 0.6" (1.5 cm) x 0.7" (1.8 cm) x 2.2" (5.6 cm) во големина.За Дизајнот : Волшебникот од Оз е 1939 музички фантазија филм произведени од страна на MGM, врз основа на книгата на Л. Френк Baum.Кога торнадо rips преку Канзас, Dorothy (Џуди Гарланд) и нејзиното куче, Тото, се однесен далеку во нивната куќа на магичен земјата на Оз.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Волшебникот од Оз производ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76