• Новак
Procuffs Кларинет Вратоврска Бар Тока За Каиш Flute Џез Бенд Музика Класичен Оркестар За Инструмент Музичар Подарок

Procuffs Кларинет Вратоврска Бар Тока За Каиш Flute Џез Бенд Музика Класичен Оркестар За Инструмент Музичар

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вратоврска clip length : 2.25".Вратоврска клип ширина : 0.4".Алигатор стил менгеме.Вклучува : Вратоврска Клип, Вратоврска Клип Торба.Оваа вратоврска клип е направен од висок квалитет на месинг никел.Го прави голем дар за свадби, дипломирањето, родендени и Татковци ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24