• Новак
LucaSng 5 Влезот 8 Штекер 36 Долго Полиран не 'Рѓосувачки Челик Митра Агол Намали Дизел Пушач Издувните Оџакот Совет(Пушачите 5 ID Влезот 36 Долго со Менгеме)

LucaSng 5 Влезот 8 Штекер 36 Долго Полиран не 'Рѓосувачки Челик Митра Агол Намали Дизел Пушач Издувните Оџакот

DEN 2663.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик ,OE замена на собранието.Влезот : 5", Штекер/Совет Големина : 8", Должина : 36" ,Полиран Сребрениот Финиш.Митра Агол Намали Дизел Пушач Издувните Оџакот Совет За Дизел Издувни Системи.Fitment : Универзална,За Камионот,, Форд, Dodge, Chevy ; Инсталација треба да зависи од внатре дијаметар и надвор големина.Пакетот вклучува : 1 Издувните Совет со 1 Издувните гасови се Стега.Големина : 5"Влезот 8"Штекер | Боја : Сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат