• Новак
Полу Флеш Качи на Таванот Светлина Гроздобер Индустриски Лустерот Блек Метал Ретро Кафез Виси Тела со 4 E26 Сијалица База за Ходникот Ресторан Склад Бар Дневна Соба,

Полу Флеш Качи на Таванот Светлина Гроздобер Индустриски Лустерот Блек Метал Ретро Кафез Виси Тела со 4 E26

DEN 1895.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите жици се поврзани.Предлог : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР.【МОДЕРНА & FARMHOUSE ДИЗАЈН】 : Оваа црна флеш качи на таванот светлина има само краток геометриска елемент метална рамка во големи димензии, без стакло, не gridding, без било декорација.Тоа исто така може да се инсталира за скатен тавани.Тоа исто така може да се инсталира за скатен тавани.Ако е потребно, може да одговара на dimmer (Не се Вклучени) со спалната соба светлина тела таванот за да ја прилагодите светлината. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.Политика на враќање : Сите не-дефектен, неоштетени производи мора да се врати во рок од 30 дена по породувањето.7 (D) x 6" (H), Вклучува 2 x 5" и 2 x 10" Метални прачки за саканата виси висина.Светлината тела таванот флеш планината доаѓа пре-состави. 【СИЈАЛИЦА БАРАЊА】 : На рамна монтирање на плафон бара 4 x E26 Max 60 W Тип Сијалица (Не се Вклучени) да се даде доволно осветлување.Совршен за кујна,спална соба, канцеларија, den, студија, ходникот, entryway, foyer, влез.Чувајте запаливи материјали далеку од запали сијалица. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.Сè што треба да се врати во оригиналната кутија ако не ни е потребна/го сакаат тоа. 【Лесна Инсталација】Да заштедат пари и енергија за вас, целата инсталација само ќе потрае до 10 минути.Сите што се бара се нарезници железната цевка, поврзување на жици и нарезници во светилки.СОВРШЕН ЗА НЕКОЛКУ ПРИЛАГОДУВАЊА : Планината оваа елегантна тела во различни области низ вашиот дом.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52