• Новак
7 Парчиња на Tshirt Владетел Водич за Винил, Т-Маица Усогласување Алатка за Топлина Притиснете, преносот на Топлината Винил, Печатење на Екран

7 Парчиња на Tshirt Владетел Водич за Винил, Т-Маица Усогласување Алатка за Топлина Притиснете, преносот на

DEN 117.36

Достапност
Достапно за нарачка

????СИТЕ ГОЛЕМИНИ ТРЕБА Големини за повеќето т-маица можеби ќе треба да се вклучат во оваа tshirt владетел водич во собата : Екипажот/околу Врат за Возрасни, Лажичка Вратот за Возрасни, Млади, Деца, Бебе.Сите што треба да направите вашиот сопствен дизајниран Т-маица сме тука во овој пакет, нема повеќе дополнителни работи во продавницата.i STOYO 7 Парчиња на tshirt Владетел Водич, Т-Маица Усогласување Алатка за Топлина Притиснете, преносот на Топлината Винил - Одличен помошник при правење на персонализирани подарок за членовите на семејството/бараат начини за подобрување на ефикасноста во вашата Т-маица бизнис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24