• Новак
Skechers Жените On-The-go 600-Brilliancy Спорт Сандала

Skechers Жените On-The-go 600-Brilliancy Спорт Сандала

DEN 994.08

Достапност
Достапно за нарачка

Текстил.Увезени.Човекот направени единствена.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Лесни, одговорно 5 Gen амортизирање.Sketchers Goga Max висок раст insole за максимална удобност.Прилагодливи ремени за безбедна одговара.Мека heathered ткаенина горниот.Heathered реката рака сандала со лиен нога кревет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24