• Новак
Северна Ѕвезда Дедо Божиќ Магнетни Поштенско Сандаче Покрие Примитивни Стандард

Северна Ѕвезда Дедо Божиќ Магнетни Поштенско Сандаче Покрие Примитивни Стандард

DEN 554.40

Достапност
Достапно за нарачка

Автентични Briarwood Лејн Изработка.Исчезнат отпорни/Сите временски услови винил со магнетни ленти.Обновливи; инсталира и го отстранува во секунди без алатки.Ги исполнува упатствата за НАС Поштенски Барања.Направени за да ги собере стандардна големина челик поштенски сандачиња мерење 6.5" x 19" и вклучува 3 сетови самолепливи адреса броеви.Направени за да ги собере стандардна големина, челичен поштенски сандачиња мерење 6.5 W x 19 L.Нашето поштенско сандаче опфаќа лесно да се закачите на челик поштенски сандачиња користат магнетни ленти на секоја страна.Нашите оригинални уметнички дела на печатени материјали наменети за надворешна дисплеј се обезбедува единствени дизајни, кои се трајни како тие се убави!Со дизајни за секој празник, на темата, и сезоната Briarwood Лејн е сигурен да им понуди совршен декоративни акцент!Секое поштенско сандаче капак има опција удар-out дупки и се состои од пластични ремени за дополнителна безбедност против кражба/екстремни временски услови.Исто така вклучува 3 сетови од лепило броеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат