• Новак
Чувство дома Art-Print-ON-Paper-Basketball-Life-Longfellow-Designs-Childrens-Art-39_X_39_inch-Fine-Art-Image-for-Frame-wal

Чувство дома Art-Print-ON-Paper-Basketball-Life-Longfellow-Designs-Childrens-Art-39_X_39_inch-Fine-Art-Image-for-Frame-wal

DEN 1279.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ликовната Уметност Печати на Мат Хартија 230gr.Longfellow Дизајни -Деца"s Уметност 39_X_39_inch.Повисок квалитет на печатење со 11 бои Epson Ultrachrome.Дело за на ѕид декорација : print за рамка.Се чувствуваат слободни да не контактирате за да купите други големини на побарувачката.Нов Објект.Печати на 230gr МАТ ХАРТИЈА, испраќаат ВАЛАНИ.Повисок квалитет, Ликовната Уметност Печатење печатени со висока резолуција дигитални датотека на 230 гр мат хартија специфични за уметност отпечатоци, и инк-џет Ликовна Уметност, технологија на печатење со 11 ultrachrome бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24