• Новак
Издувните Совет 2.5 Влезот 2 x 6 Штекер 10 Долго Валани Правоаголник Нерѓосувачки Челик Издувните Tailpipe Совети Огледало Полиран Заварување-на

Издувните Совет 2.5 Влезот 2 x 6 Штекер 10 Долго Валани Правоаголник Нерѓосувачки Челик Издувните Tailpipe

DEN 886.32

Достапност
Достапно за нарачка

【Димензија】2.5 инчен Доводното; 2" x 6" инчен Штекер ; 10 инчен Целокупната Должина, и ако штекер diamater на вашиот tailpipe е околу 2,5 инчен, тогаш оваа издувните совет е она што ви треба. 【Дизајн】Заварување На Валани Работ - Агол Се Намали. 【Материјал】Висок квалитет, од нерѓосувачки челик T304 огледало полиран.Издржливи и Анти-корозивен,заштита на совети од Сонце и Дожд,избегне rusting и деформација. 【Широка Примена】Одговара на 2.5" Влезот дијаметар автомобил издувни опашка цевка. 【1 Година Гаранција】Без настава се вклучени.Професионалната инсталација е препорачливо.Карактеристики отпорност на корозија за алкално решение, а повеќето органски и неоргански киселини.Повтори полирање обработка, светла како огледало, со што се потенцира благородна квалитет.Влезот Дијаметар : 2.5".Штекер Дијаметар : 2" x 6".Вкупна Должина : 10".Инсталација : Заварување На.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик со многу силна анти-корозивен, никогаш не rusty.Се чисти надвор од tailpipe и издувните совет со продорен масло и една продавница партал.Бидете сигурни дека вашиот tailpipe е на собна температура, а не се исчисти површината на tailpipe по автомобил само да излезе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24