• Новак
isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

isotoner Жените Spandex Shortie екран осетлив на допир Ракавици

DEN 496.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите оригинални chevron-стил ракавици со модерен пресврт.Направена од долга-трајни материјали, овие ракавици може да се чистат за да помогне да се намали ширењето на бактерии и да ги задржи чувството на нови.ГОЛЕМИНАТА : Мерка околу раката и ја стави на запалената, палец исклучени.Со Smart DRI заштита, вода ролни право надвор од ткаенина, па вашите раце да останат посува и може да се остане надвор подолго време.Машина за миење со ладна вода и да се исуши.Бројот на инчи е еднаква на ракавица големина е потребно.Шел : 86% Најлон, 14% Spandex; Дланка : 100% Полиестер.НЕГА : Isotoner Ракавици се машина перат и лесно да се чисти.Нашите оригинални chevron-стил ракавици со модерен пресврт.Овие isotoner Женска Spandex Shortie Ракавици обезбеди крајната во стил, без да се загрозат умешност.Шик chevron детали на задната страна на секоја ракавица нуди софистициран стил кој транзиции беспрекорно помеѓу работа и лути ноќта.ОСТАНЕ СУВА : се Направени со smart DRI технологија што ви држи надвор подолго време.Карактеристики на shortie зглоб должина дизајнирани за да се овозможи лесен пристап до паметни часовници.Вода ролни право надвор вашата рака одржување сте заштитени од дожд и снежните елементи.Smar Touch технологија е touch screen-от, па вашите раце да останат топли (и во допир).ОСТАНЕТЕ АКТИВНИ : Топло, но лесни spandex водат материјали се обезбеди подобрена контрола и флексибилност; совршен за on-the-go начин на живот во зима или ладното време.Шик chevron детали на задната страна на секоја ракавица нуди софистициран стил кој транзиции беспрекорно помеѓу работа и лути ноќта.Исто така работи и како Т.Овие isotoner Жените Spandex Shortie Ракавици обезбеди крајната во стил, без да се загрозат умешност.ПРЕМИУМ : Наследство spandex се протега совршено контури на вашите раце за да обичај се вклопуваат.Е во самопослуга или извршување на errands.ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ : се Опремени со smar Touch екран на допир за технологија во палецот и прстите им овозможува на паметен телефон и таблет употреба, што ќе ви овозможи да ги допрете ја и лизгајте со прецизност и едноставноста, додека одржување на рацете топло во ладно време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат