• Новак
Cloudbox Спојки Усогласување Алатка -Автомобил Универзална Спојки Усогласување Усогласување На Вредноста Алатка

Cloudbox Спојки Усогласување Алатка -Автомобил Универзална Спојки Усогласување Усогласување На Вредноста Алатка

DEN 924.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спојката Усогласување Алатка ,Широко се вклопат за повеќето автомобили.Спојката Усогласување Алатка ,Окно и адаптери за да ги собере за 8 метрички пилот имајќи големина.Спојката Усогласување Усогласување Алатка ,Алуминиум усогласување на конус 1 инч и 1.125 инчен дијаметар за да се вклопат за повеќето пилот черупка и спојки лежишта и плочи.Автомобил Спојки Усогласување Алатка ,Окно и черупка да ги собере различни пилот имајќи големини.Спојката Приспособување на Алатката ,Конусни конус одговара на сите други автомобил спојки, и автоматски да одговара за 20мм до 30мм.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Метал Боја : Како на Сликата Покаже Големина : Како Слика Покаже Пакет Тежина : Околу 968g Fitment : Широко се вклопат за повеќето автомобили Пакет Листа : 1 * поставете Спојки Усогласување Алатки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Ако имате било какви прашања,можете да секогаш ни e-mail и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат