• Новак
Casio Men ' s W213-2AVCF Отпорен на Вода се Види Спорт

Casio Men ' s W213-2AVCF Отпорен на Вода се Види Спорт

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Печати на враќање превозот етикета.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ЕЛ осветлување со Afterglow, Двојно Време.План започнува на датумот на купувањето.Casio е секогаш се движи време напред.Како компанија со врвни електронска технологија развиена за џеб калкулатори, Casio влегол во областа убедени дека тоа може да се развие часовници кои ќе ја води на пазарот.Увезени случај Дијаметар : 40 mm сигурен Кварц движење, чисто да се види со најдобри големината и вредноста дизајн 5 дневна аларми, тајмер за одбројување Ел осветлување со afterglow, dual време отпорни на вода до 165 Стапки (50 м) : погоден за пливање и туширање Casio With лансирањето на првата види во ноември 1974, Casio влезе во рачен часовник на пазарот во време кога watch индустрија имаше само открив дигиталната технологија. 5 Дневна Аларми, Тајмер За Одбројување.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Денес, Casio се фокусира своите напори на соларен радио-контролиран часовници : вграден-во соларна батерија елиминира непријатност за замена на батерии, за атомска timekeeping значи корисници никогаш не треба да го ресетирате времето.Преносливи со подароци.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Неодамна, Casio започна серија на Bluetooth гледа дека синхронизација на корисниците на мобилен телефон автоматски да го ажурирате времето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52