• Новак
LONYIABBI Електронски LED Сјај Цевка Часовник Симулација Nixie Цевка Часовник 5V Аларм USB Напојува Дома Декорација на Подарок...

LONYIABBI Електронски LED Сјај Цевка Часовник Симулација Nixie Цевка Часовник 5V Аларм USB Напојува Дома Декорација

DEN 1123.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Nixie Цевка Часовник Симулација】 RGB сјај дигитален часовник симулација на сјај цевка електронски часовник, инсталира 6pcs RGB сјај PCB на дното и 10pcs број форма врежани екранот стакла на прозорците се покриени со стакло прашина случај на RGB да светне соодветните се прикаже панелот за да се покаже бројот што го прави да изгледа како nixe цевка часовник. 【5 РЕЖИМИ на БЛИЦОТ】1 Rainbow тебе:Три групи на време броеви исчезнат заедно. 2 Breath се прикаже : три групи на време дигитални светлината постепено посветла/темно. 3 Flowing вода од тебе : боја на времето бројот е прикажана постепено од лево кон десно. 4 Time скокови : Броеви скок веднаш. 5 Custom боја на владата:Можете да поставите боја според вашата желба. 【2 display modes】① Часовник Режим : Прикажува реално време во 24-часовен временски систем.② Престане да се Види : Прикажува минути, секунди & 1/100th секунди.(Забелешка : вообичаено е Саат Чекање.Престанете да се Види Режим е достапен само во софтверот.). 【5 V USB Напојува】 Опремени со микро USB напојување порта со 5 V 1А текст лесно може да се напојува со вашиот полнач за телефон, моќ банка или компјутер, лесен за употреба. 【Убав подарок】Ова ДОВЕДЕ часовник со висок атрактивноста : тоа е навистина убава особено погоден како подароци за пријатели, љубовници, колеги, итн.Кога имате било какви прашања или прашања за време на употреба, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.Искрено им служи на секој клиент.Ако сте nixie цевка фанови, ќе мора да го знаете nixie цевка часовникот за полнење.Но сјајот цевка е надвор од производство за долго време, уште од распадот на советскиот сојуз, кој доведе до nixie стил на часовникот има ниско производство, но висок pric.Додека овој часовник донесе еден сосема нов дизајн на RGB ретро полна боја симулација сјај цевка електронски часовник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат