• Новак
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Scooby-Doo Ruh Ро Плоштадот Вратоврска Бар Клип Затворач Капи - Сребро или Злато

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Scooby-Doo Ruh Ро Плоштадот Вратоврска Бар Клип Затворач Капи - Сребро или Злато

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

НАПРАВИ ИЗЈАВА : Прегратка разбраното со нашите dapper плоштадот вратоврска бар клип.Совршено големина за lapels, јаки, капи, lanyards, јакни, ранци и чанти, ова се врзуваат бар е идеален додаток за тој посебен настан или пригода.ЛЕСНО СТИЛ : Вклучува еден silvertone позлатен лим вратоврска бар плоштад со смола-на врвот дизајн, и aligator клип на затворањето, како што е прикажано.Околу 0.6" (1.5 cm) x 0.7" (1.8 cm) x 2.2" (5.6 cm) во големина.ЗА ФАН КОЈ ИМА СÈ што е : Нашата вратоврска барови се одлично за тимот излети, темата партии, специјални настани и повеќе.Совршена како партија услуги, goodie торба спојници, прибирање на средства токени, свадба фаворизира, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Scooby-Doo производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.SCOOBY-DOO и сите поврзани со ликови и елементи & Хана-Барбера. (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Радувај се, човек во вашиот живот со оваа единствена новина вратоврска клип!Овој уникатен вратоврска клип вклучува смола-на врвот дизајн како што е прикажано.Вратоврската клип е направен од позлатен лим, и е приближно 0.6" (1.5 cm) x 0.7" (1.8 cm) x 2.2" (5.6 cm) во големина.За Дизајнот : Scooby-Doo е анимиран франшиза вклучени четири тинејџери : Фред, Дафне, Velma, Бушава, и нивните зборува браун Голема Dane по име Scooby-Doo, кој се реши мистериите, вклучувајќи наводно натприродни суштества преку серија на ѓаволиите и погрешни чекори.Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен Scooby-Doo производ!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат