• Новак
Skechers Жените On-The-go 600-Brilliancy Спорт Сандала

Skechers Жените On-The-go 600-Brilliancy Спорт Сандала

DEN 886.32

Достапност
Достапно за нарачка

Текстил.Увезени.Човекот направени единствена.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Лесни, одговорно 5 Gen амортизирање.Sketchers Goga Max висок раст insole за максимална удобност.Прилагодливи ремени за безбедна одговара.Мека heathered ткаенина горниот.Heathered реката рака сандала со лиен нога кревет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52