• Новак
CHULAI Вера, Надеж, Љубов Ѕид Decal англиски Букви, Велејќи Зборови Винил Налепници, Отстранлив Стрелка Риба Коска Уметност DIY Цитат Налепница Mural за Спалната соба Дневна

CHULAI Вера, Надеж, Љубов Ѕид Decal англиски Букви, Велејќи Зборови Винил Налепници, Отстранлив Стрелка Риба

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 buc "Вера, Надеж, Љубов" ѕид decal, Големина : 23.6 x16.5 INCH (60 х 42 см), Боја : црна.Материјал : Одличен квалитет ПВЦ, животна средина пријателски, водоотпорен.Тоа е лесен за користење, ве молиме видете ја сликата за да знаете како да се користи налепница, па нема да мора да се справи со било неуредна обиди и грешки.Стап во согласност со слика или DIY во вашата сопствена идеја.И тоа може да биде чисто отстранета без да се оштети вашите ѕидови.Налепница ѕид оркестарот се применува на било каква мазна, чиста и сува површина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел, клима-состојба, не се погодни за валкани или груба површина.Идеална за дома, спална соба, трпезарија, дневна соба, кујната, ходникот, и канцеларија ѕид уметност.Специјален дизајн направи вашата соба посебно.Убава ѕид decals за вашиот дом и канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде среќна атмосфера.Тоа ќе го направи вашата кујна и просторијата симпатична и пријатна.Тоа е позитивен став кон животот.Само да се опуштите и да уживате во вашето време.Она што се вклучени : 1 buc "Вера, Надеж, Љубов" ѕид decal Спецификација : Материјал : ПВЦ Големина : 23.6 x16.5 INCH (60 х 42 см) во Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76