• Новак
Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие Mailwrap Градина Дома Декор Стандард Прекумерно 21 X 18

Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие

DEN 375.84

Достапност
Достапно за нарачка

★ Надгради Издржлив Материјал : поштенско Сандаче Опфаќа Направен Од Висок Квалитет водоотпорен Оксфорд ткаенина како материјал за да се заштитат, Водоотпорен, Отпорни, Долготрајни во Споредба со традиционалните ПВЦ материјал, тоа е повеќе издржливи и не е лесно да се браздата,Совршен За Надворешна Екранот. ★ Две Големини За Избор : 52.6 * 45.8 cm / 21 * 18 Инчен; 64.7 * 52.6 cm / беа 25,5 * 21 Инчи.Погоден За Американската Пошта Стандардна Големина / Големи Димензии.Ги Исполнува Упатствата За Нас Поштенски Барања. ★ Лесно Да Се Соберат : Постојат Меки Магнетни Ленти Во Двата Краеви На Нашата Поштенско Сандаче Покривка, Која Може Да Биде Цврсто Adsorbed На Поштенско Сандаче.Инсталацијата Е Многу Едноставна И Која Овозможува Лесна Инсталација, Без Потреба Од Алатки И Тоа е исто Така Лесно Да се Отстрани. ★ Дома Декор : Совршена Декорација Во Вашиот Двор, Градина, И Тоа Исто Така Може Да Одговара Со Вашата Градина Знаме. ★ Даде Вашето Поштенско Сандаче На Преуредување : Уникатен Дизајн За Да Ги Красат Вашето Поштенско Сандаче, Направи Вашето Поштенско Сандаче Уникатен,Полесно Да Се Направи Разлика.И Во Нашето Поштенско Сандаче Опфаќа Се Обновливи!.Големина : 21x18 во | Боја : Божиќ Снегулки Зима.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52