• Новак
Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници за Мажи

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мулти-функција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календарот, ротирачки рамки, Јапонски кварц движење и батерија за да се обезбеди одредено време. ★Движење★ : Јапонски увезени кварц аналогни движење и батеријата, да обезбеди одредено време и долгорочни работи.На часовникот може да се користи за повеќе од 1-3 години. ★Нерѓосувачки Челик Бенд★ : Трајни и удобно Злато нерѓосувачки челик бенд одговара за секојдневно носење.IP Злато позлата види случај и да се види бендот никогаш нема да згаснат.нерѓосувачки челик се види е опремен со линк смена. ★3atm Секојдневно Водоотпорен★:потење, миење раце, дождливите денови, може да се спротивстави на јавните или потопување во вода во кратко време, но не се погодни за капење, пливање, нуркање и сл. ★Купување без да се Грижите★ Ако имате проблеми при користењето на рачен часовник, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви понудиме професионална услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат