• Новак
20 Инчен LED Светло Бар, ACEC ПРОДАВНИЦА 120W Еден Ред Светлина Бар Комплет Место Поплава Комбо LED Светло Бар со Жици се Подигнат Off Road Светла за Возење Светлина Работа Свет

20 Инчен LED Светло Бар, ACEC ПРОДАВНИЦА 120W Еден Ред Светлина Бар Комплет Место Поплава Комбо LED Светло

DEN 1674.72

Достапност
Достапно за нарачка

НЕВЕРОЈАТНО СВЕТЛА - Вграден 15 компјутери Osram LED чипови, во комбинација со два уникатни 5 D оптика да се формира ултра-светли комбо зрак со јасна надвор линија.Постои многу светлина излез за да го осветлат патот напред. 120 W и 12,000 LM.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - Трајни целосна алуминиумски легури домување со црна табла, совршено се совпаѓа секое возило со користење на црна акценти.Чисти се погледне и тенок дизајн, може да го намали правец на бучава.На еден ред светлина бар доаѓаат со здрав фабрика најлон plug-n-игра жици се подигнат и солидна црна светлината бар капак.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - IP68 водоотпорен, shockproof, прашина доказ, можат да го издржат тешките временски услови. 7 КОМПЈУТЕРИ ладење перки се зголеми на топлина дисипација и продолжување на животниот век на ламбата во повеќе од 50.000 часа.ШИРОКА ПРИМЕНА - Совршено се вклопуваат за сите 12-32 V DC возило.Како што Камион, RZR, ги Собереш, Може да Сум, Wrangler, Тојота, Chevy, Off-Road, Kawasaki, ЏИП, UTV, АТВ, Брод, Марина.Може да се инсталира на било која локација што треба, предниот браник, задниот браник, под покривот стакло, пред покривот багажник, бул бар, аспиратор, брод кула, и повеќе.ОНА што Е ВКЛУЧУВААТ - 1 x 20 инчи еден ред led светло бар, 1 x најлон plug and play жици се подигнат со switch, реле и спојување, 2 x прилагодливи загради со shockproof гумени влошки, од не ' рѓосувачки челични навртки, завртки, подлошки, ален клуч. 24 Часа по-продажбата на услугата. 2-ГОДИШНАТА гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат