• Новак
Ouqiuwa Dachshund Снешко Добредојдовте Магнетни поштенско Сандаче Маска, Божиќ Година Снег поштенско Сандаче Заврши Декоративни за Наводнување на Дворот на Домот 21 Lx 18 W

Ouqiuwa Dachshund Снешко Добредојдовте Магнетни поштенско Сандаче Маска, Божиќ Година Снег поштенско Сандаче

DEN 763.20

Достапност
Достапно за нарачка

Две Големини за Избор : Една за 21" Lx 18" W, друг за беа 25,5" L X 21" В Совршен натпревар со Американската стандардна големина и преголеми големина.Надгради Материјал : Направени од водоотпорен Оксфорд ткаенина, која е различна од обичните поштенско сандаче покрие материјали.Функција : Водоотпорен, бледнеат-отпорни, анти-УВ, лесни, еднократно, трајни, модерен, трајни, и убава глетка.Лесен за Користење : меки магнетни ленти на двата краја, која може да биде цврсто прикачен на поштенско сандаче.Инсталира и го отстранува во секунди без алатки.Дома Декор : Совршена декорација во вашиот двор, градина, и тоа исто така може да одговара со вашиот знаме, кое создава пријатна атмосфера секоја сезона од годината.Големина : 21x18 во | Боја : Multi7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие

★ Надгради Издржлив Материјал : поштенско Сандаче Опфаќа Направен Од Висок Квалитет водоотпорен Оксфо�

DEN 375.84