• Новак
BZees Жените Чарли Лизга-ons Мокасина

BZees Жените Чарли Лизга-ons Мокасина

DEN 1174.32

Достапност
Достапно за нарачка

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Пета мерки околу 1.26".Машина мие, се исуши.Воздухот Исполнет Outsoles : вие ќе се чувствувате како да сте одење на, добро, ќе го добиете идеја.Динамични се Водат горен дел : Слободен и природен движење е конечно тука.Лизга-на вклопуваат.Се лизга на стил со инженерните поврзана горниот.Удобноста јака околу пета со гума пети и пета влошки.BZees cloud технологија и машина за миење материјали, мемориска пена лак поддршка.Удобноста конус гел вметнете во петицата на outsole за дополнителни бенефиции и шок апсорпција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат