• Новак
Skagen Мажите Ancher Нерѓосувачки Челик и Решетката Кварц Види

Skagen Мажите Ancher Нерѓосувачки Челик и Решетката Кварц Види

DEN 2061.36

Достапност
Достапно за нарачка

Од крајбрежје на Skagen да се архитектурата на Копенхаген и прослави модната сцена, Данска ги внесува посебен вид на енергија : модерен, минималистички, и радосна.Во моментов— со благодарност за природата и дивиот свет околу нас.На Skagen Ancher естетски е едноставна, и работи со секој стил.Се лизга на еден од нашите машки часовници додека сте се подготвувам за секоја прилика и ќе го видите вашиот префинет стил се на сосема ново ниво на софистицираност.Одликувајќи се со 40мм Ancher карактеристики на sunray бирате со линеарна индекси, датум прозорец во 6 часот позиција и три-рака движење.Мека geniune кожа 22mm бенд со тока затворање го прави овој фустан се види дека исто така може да оди на повик пат.Не interchangable со други бендови.Отпорен на вода до 30m : Ќе го издржат нота во вода.Нашите Ancher Кожа се Види е дизајниран со чисти и остри линии.Тоа има тенок профил и карактеристики лесен-за-читање час маркери.Тоа е заврши со мека кожа бенд со тока затворање го прави овој фустан се види дека исто така може да оди на повик пат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52