• Новак
Timex Мажите Класици 43mm Види

Timex Мажите Класици 43mm Види

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи црна 20mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8-инчен зглоб турнеја.Сребро-тон за бирање со целосна арапски numerals; 24-час воено време.Злато-тон 43mm месинг случај со минерални кристално стакло.Sunray завршница на бирање.Отпорни на вода до 50m (165 ft) : Во принцип, погоден за кратки периоди на рекреативни пливање, но не нуркање или нуркањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат