• Новак
Ajusa 54117500 Заптивка Поставите чудак случај

Ajusa 54117500 Заптивка Поставите чудак случај

DEN 1195.68

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Премиум Квалитет На Производот.AJUSA е голема OE квалитет на производот линија заедно со својата посветеност и докажани досие во обезбедување на клиент со одлична услуга мисија и посветеност на пазарот.Ги исполнува или го надминува ОЕМ стандард за квалитет и барања за изведба.Дизајниран да OE спецификации."ФОЛКСВАГЕН" - 1800 (Слушнав) - 1981-1995 - 1781cc.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76