• Новак
OMyTea Големи Позитивни Clack Виткање Фан Страна за Мажи/Жени - Кинески Јапонски Бамбус Рачни Фан - за EDM, Музички Фестивал, Клуб, Настан, Партија, Танц, Перформанс, Украс, П?

OMyTea Големи Позитивни Clack Виткање Фан Страна за Мажи/Жени - Кинески Јапонски Бамбус Рачни Фан - за EDM,

DEN 1370.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤【МАТЕРИЈАЛ】 100% рачно изработени со висок квалитет Најлон Ткаенина s одличен начин да запознаеш нови пријатели!.Совршен додаток за сцена, или театарски претстави.Направи да изгледате секси и заслепуваат на сцената, се тони пофалби за вас!!!.Од суштинско значење за вашата нега на кожата & шминка рутина.Ви помогне да сува вашата шминка брзо.Помогне на менопауза жените да се излади тело во секое време кога доби топлотни удари.Најдобрите подароци за вашите семејства, пријатели на фестивалот.Совршен подарок за било колеги опседнат festie, raver, edm фан или Kandi Дете!.OMy Tea Co.,Ltd.почна во 2014 година, со прекрасен рака виткање фанови на Азија и на мало и на големо клиенти низ целиот свет.Ние го пропатувам светот, секоја година во потрага по нови и возбудливи трендови во рака виткање фанови.Ова искуство е дозволено ни многу да се прошири нашите производни линии и да понуди уникатни.Ние обезбедуваме секој клиент со најдобра услуга и пријатна пријателска насмевка со секоја цел.Ние знаеме вредноста на зборот-на-уста маркетинг, која е причината зошто ние се оди на екстра километри за да бидете сигурни дека сте целосно задоволни со вашето купување.Многу од нашите клиенти се однесуваат на пријателите и семејството и да се врати во нас повторно и повторно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76