• Новак
СУПЕР се СПРАВИ Надгради 5 во 1 Топлина Притиснете Машина 12 x 15 360-степен Ротација Дигитален Пренос на Топлина Машина Комбо за Шапка/Кригла/Плоча/Кап/Т-Маица 110V, Црна

СУПЕР се СПРАВИ Надгради 5 во 1 Топлина Притиснете Машина 12 x 15 360-степен Ротација Дигитален Пренос на Топлина

DEN 5039.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Ова 5-in1 топлина притиснете ќе ви даде професионални резултати, не постои ограничување за тоа што може да биде топлина притисне : Т-маици, капи, керамички плочи и плочки, чаши, подлошки, платно tote кеси, букви, бројки, дрво, метал и други материјали и материјали. ✔ Целосна 360-степен ротација и професионални замав-далеку дизајн.Дигитален LED контролер, Не-стап површина, со одвоен надгради алуминиум лулка за користење на чаши, капи 1 x 12mm Силикони camposite подлога; 1 x Памучна подлога; 1 x Прирачник. ✔ Дали сте дизајнирање облека со вашите деца или создавање на маици, кои вашите вработени може да се носат на работа, вие ќе најдете дека оваа топлина притиснете на работа, а потоа некои.Постојат илјадници апликации за топлина притисне т-маица и ќе има многу забава дизајнирање и создавање на вашата сопствена облека со овој притиснете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат