• Новак
Диск-up Голф Количка Батеријата Држете Плоча, Прачки, Подлошки & Ореви,за Клуб Автомобили ДС и Carryall Електрични 1998-2005

Диск-up Голф Количка Батеријата Држете Плоча, Прачки, Подлошки & Ореви,за Клуб Автомобили ДС и Carryall Електрични

DEN 904.56

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува Клуб Автомобили ДС и carryall електрични Голф Количка 1998-2005. 3pcs Батеријата Држете Плоча, го Заменува клуб автомобили OEM : 101090801. 6pcs Задржете за Прачки, го Заменува клуб автомобили OEM : 1013683. Пакет содржина : 3 x Батеријата Држете Плоча , 6 x Батеријата Држете Прачки&Подлошки & Ореви.Лесен за Инсталација и 1 година Гаранција. 3pcs Батеријата Држете Плоча, го Заменува клуб автомобили OEM : 101090801. 6pcs Задржете за Прачки, го Заменува клуб автомобили OEM : 1013683. 6pcs Задржете за Прачки, го Заменува клуб автомобили OEM : 1013683. Пакет содржина : 3 x Батеријата Држете Плоча , 6 x Батеријата Држете Прачки&Подлошки & Ореви. 3pcs Батеријата Држете Плоча, го Заменува клуб автомобили OEM : 101090801. 6pcs Задржете за Прачки, го Заменува клуб автомобили OEM : 1013683.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат