• Новак
UniKeep Хокеј Тематските Трговски Картичка Колекција Врзивно средство со 10 Платинум Серија Трговски Картичка Страници. Целосно Затворен Случај со Заклучување Latch да ?

UniKeep Хокеј Тематските Трговски Картичка Колекција Врзивно средство со 10 Платинум Серија Трговски Картичка

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе листови може да се додаде.Ако вашата колекција продолжува да расте на оваа врзивно има простор за удобно да се одржи 500 или повеќе картички (со дополнителна картичка заштитник страници).На Uni Keep врзивно има snap-заклучување поли прстени кои го прават додавање и отстранување на листови безбедно и лесно, дури и за мали деца.Овој комплет вклучува 10 платинум серија колектор лист заштитници направени од страна на Envy Pak.ОДЛИЧНО ЗА ДЕЦА ИЛИ ВОЗРАСНИ - Родителите ќе им се допадне на пластични прстен изградба дека никогаш не ќе го стиснете малку прсти.Вклучени страни се исто така направени во САД.Врзивно карактеристики брзо заклучување latch за да се обезбеди врзивно останува затворен.Како и сите Uni Keep Врзива, Картичката Складирање Врзивно средство е направена и печатени во САД.На Uni Keep затворен врзивно е уникатен, бидејќи тоа е целосно ограден "кутија".Безбедна за долгорочно чување.Може да смета на овој комплет да се зачува вашата колекција за годините што доаѓаат.ВКЛУЧУВА 10 ПЛАТИНУМ СЕРИЈА КОЛЕКТОР ЛИСТ ЗАШТИТНИЦИ ОД ENVYPAK - овие листови ќе се одржи 180 стандардна големина спортски картички.Овие се вклучени листови ќе собере до 180 стандардна големина картички.ПЛАСТОВИДНО дизајн ви овозможува да магацинот уредно на полица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат