• Новак
Merino.техника Merino Волна База Слој Женска Set - Midweight Merino Волна Термички долна облека За Жени Врвот и на Дното

Merino.техника Merino Волна База Слој Женска Set - Midweight Merino Волна Термички долна облека За Жени Врвот

DEN 1895.76

Достапност
Достапно за нарачка

Перење на Деликатни Циклус.БЕСПЛАТНИ MERINO ВОЛНА ПЕШАЧЕЊЕ ЧОРАПИ ($21 ВРЕДНОСТ!) – Пакетот вклучува Midweight Merino волна база слој врвот, Merino Leggings 250 g/m2 + Merino Волна Пешачење Чорапи.ГО ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР!.СУПЕР МЕКИ & УДОБНО – 100% Superfine 17.5 Micron жените merino база слој поставете ги обезбедува сите денот удобност и не се чеша!Наменета е за секојдневно носење без триење, прегревање, или зачестеноста на редовни памук.ВЛАГА WICKING & МИРИС ОТПОРНИ Природни wicking и мирис отпорни својства на merino волна термички долна облека на жените им овозможи на тоа да апсорбира влага подобро од било кој друг материјал, одржување сте суви и свежи.ДИШЕ – За подолго траење носат, рака мие и се рамни да се исуши.Женска merino волна база слој врвот и bottoms поставите природно го регулира температурата на телото да се задржи удобно на целата година.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА – Сите Merino.технолошки Производи кои се опфатени со нашите ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ако вашиот Merino.техника merino волна база слој жените постави не се изврши на ваше задоволство, да го вратите во рок од 60 ДЕНА за една кавга без наплата, размена, или замена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат