• Новак
iTouchless Возен 13 Литри Сензор корпата за Ѓубре и со Кола и Мирис на Системот за Контрола, од не ' Рѓосувачки Челик Автоматско Кујна Отпадоци и Канцеларија Ѓубре, Батери?

iTouchless Возен 13 Литри Сензор корпата за Ѓубре и со Кола и Мирис на Системот за Контрола, од не ' Рѓосувачки

DEN 1947.84

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Мобилен – Планирам Лесно од Кујната за да трпезарија да Надворешна Кујна. 4 Отстранлив Тркала Со Заклучување Функција.Се движи Може секаде Каде Што Треба!. 100% Touchless – Само со движење на раката се отвора капакот автоматски!Капак отворите и затворите е мека и silent.Тоа е хигиенски и лесен избор.Контрола Мириси – 1 Природен Јаглероден Мирис на Филтер е овозможен за да се апсорбира и ги неутрализира ѓубре мириси, за свежа и чиста мирис дома.Екстра-Долго траење на Батеријата – Само црпи сила колку што е потребно. 3 X батеријата на други сензор лименки. 4 D големина батерии (не се вклучени) може да трае и до 1,5 години.Absorb X филтрира Испарливи Органски Соединенија (VOCs).Американската Белодробна Асоцијација вели VOCs може да предизвика сериозни болести.Еден Absorb X Филтер има апсорбирање на површина да се покрие повеќе од 7 фудбал полиња!.Боја : Нерѓосувачки Челик Со Рициново Тркала Оваа Нерѓосувачки Челик Канти за Отпадоци на ролни на 4 тркала, така што ќе може да се движи од внатре кон надвор за брзо и лесно да се исчисти.Absorb X филтрира Испарливи Органски Соединенија (VOCs)Американски Белодробна Асоцијација вели VOCs може да предизвика сериозни illness One Absorb X Филтер има апсорбирање на површина да се покрие повеќе од 7 фудбал полиња!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76