• Новак
Mophorn 18x23 Инчен Надворешна Кујна Нерѓосувачки Челик Тројно Пристап BBQ Фиоки со Хром се Справи, 18 x23 x 23 Инчи

Mophorn 18x23 Инчен Надворешна Кујна Нерѓосувачки Челик Тројно Пристап BBQ Фиоки со Хром се Справи, 18 x23

DEN 5999.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- отворено кујна фиока се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, го прави тоа има одлична цврстина.Исто така, тешко е доволно да содржат кујнски алатки во различни материјали. 【ТРОЈНО ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ】- Вкупната Големина : 18 W x 23 H x 23 D инчен, Исечок Големина : 15.5 W x 20.8 H x 23.4 D инч.Нашата надворешна кујнски фиоки нерѓосувачки челик е дизајниран со тројно простор за складирање, секоја од нашите фиока има многу голема складирање, може да се стави многу нешта во неа.Нема потреба да се грижите капацитет. 【КУТИЈА ДИЗАЈН на РАМКА】- Од не ' рѓосувачки челик фиоки за надворешна кујни се дизајнирани за кутија рамка стил со целосно ограден кутија, ефикасно да го спречува утробата од дожд, ветар, прав и инсекти. 【МАЗНО ЛИЗГАЊЕ ШИНИ】- На СКАРА фиоки нерѓосувачки челик е опремен со мазна лизгачки шини, монтирани на двете страни, кој го олеснува мазна roll-во и roll-out на вратата, без пречки. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- податоците се Обработени од страна на најновите бранеа заврши технологии, BBQ островот фиоките се чисти, елегантни прилог на било отворено готвење област, особено за надворешна кујна и BBQ островот.Материјал : Храна-одделение од Нерѓосувачки Челик.Тип : Тројно.Производ Големина : 18 x 23 x 23"(Ш x В x D).Исечок Големина : 15.5 x 20.8 x 23.4"(Ш x В x D).Пакет големина : 25 x 20 x 25".Големина : 18 W x 23 H x 23 D Инчен Премиум отворено кујнски фиоки со тројно простор за складирање, обезбедувајќи голем простор за складирање да се стави кујнски работи.Изработени од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив и здрав за долго време се користи.Исто така, анти-корозија и лесно да се чисти.Со целосно ограден кутија, тоа може ефикасно да се спречи утробата од дожд, ветар, прав и инсекти.Совршен за надворешна кујна и BBQ островот да ја користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат