• Новак
Првиот Светски Билатерални Ласерски Растојание Метар : 262ft/80m. VH-80 Ласерски Растојание Measurer од MagpieTech Со Повеќе Единици– Мултифункционален Уред За Брзо,Прецизно&Про?

Првиот Светски Билатерални Ласерски Растојание Метар : 262ft/80m. VH-80 Ласерски Растојание Measurer од MagpieTech

DEN 3840.00

Достапност
Достапно за нарачка

МЕРЕЊЕ на ОДДАЛЕЧЕНОСТИ БРЗО И без НАПОР : Дали сакате да се измери на долги растојанија, но нема никој околу да им помогне на вас?Првиот светски билатерални ласерски measurer е алатка што треба да се добие работа брзо и лесно.Овој уникатен мерен уред може да се измери било растојание до 262ft (или 80m) и можете дури и не мора да се наведнуваат или стави себе си во опасна положба.Секој професионален градежен работник и DIY ' er потребите на овој паметен gadget.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76