• Новак
Домашно милениче Превозникот Тропски Лубениците Остава Дланка Monstera Лист Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни К?

Домашно милениче Превозникот Тропски Лубениците Остава Дланка Monstera Лист Шема Мека Еднострани Милениче Патни

DEN 362.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи рамо, рака.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород.Во исто време солиден Оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето користење на времето и безбедноста на вашето домашно милениче.Мала ТЕЖИНА - 1.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж. - Лесен и Безбеден : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.Овој дизајн може да го олеснат товарот за вас и направете ја вашата опуштено патување. - Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ - Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд ткаенина.67 Фунти (0.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20