• Новак
IdeaEuropa 6 Копчето 5 Pin Prong мобилен Телефон Далечински Контролер со USB Рака Контрола за Catnapper Подигнете Столици Моќ Recliners

IdeaEuropa 6 Копчето 5 Pin Prong мобилен Телефон Далечински Контролер со USB Рака Контрола за Catnapper Подигнете

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Надгради Замена за Catnapper Моќ Лифт 6 Копчето Рака Контрола MLSK89-А2 2 M-L за Назад, Нога и Подигнете. 6 Копчиња : работи backrest нагоре/надолу, седиште нагоре/надолу, legrest горе/долу Копчиња и USB. 5 Pin круг круг машки приклучок со директно приклучок конектор. 6 Копче 5 Pin Далечински Контролер за регулируема Облегалка w/полнење преку USB порт & LED осветлен копчиња.Погоден за двоен мотор моќ регулируема облегалка/подигнете столици.Замена за Catnapper Моќ Лифт 6 Копчето Рака Контрола за Назад, Нога и Подигнете Функции Некои од Компатибилни модели Се : Catnapper регулируема Облегалка Рака Контролер MLSK89-А2 2 M-L 4847 Изгореници Моќ лифт целосна се постават рамен регулируема облегалка 4861 Оливер Моќ Лифт регулируема Облегалка w/Двоен Мотор и Продолжен Отоманската 764862 Wamer Моќ потпирачи за глава w/Lumbar Моќ Лифт Постават Рамен регулируема Облегалка w/Двоен Мотор 4867 Lofton Моќ Лифт регулируема Облегалка w/Двоен Мотор Catnapper модел R2 B 04 / 7400 L-ТС И Многу Повеќе>br>.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие

★ Надгради Издржлив Материјал : поштенско Сандаче Опфаќа Направен Од Висок Квалитет водоотпорен Оксфо�

DEN 375.84