• Новак
Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена власт Мастило/Гел со 60 Лепило Stencils за Жени, Мажи, Де?

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 парчиња ракавици и употреба инструкции, одличен комплет за DIY вашето тело уметност мода.Употреба Метод : Temp тетоважа комплет содржи употреба инструкциите, ќе можат да го следат тоа, да оркестарот на вашето тело, и лесно да се чисти со користење на бебешко масло, алкохол, солена вода или сапун.Долготрајни : Полу постојан привремени тетоважи се водоотпорни, совршен за на плажа или базен, позитивни страни, ноќни клубови, образование, забава, одмор, булчински врнежи.Премиум Квалитет : тетоважата сликарство мастила направени од природен сок материјали, нетоксични и Не PPD, Безбедно и без алергиски за вас, можете да ги користите безбедно. 100% Гаранција : Ако поради некоја причина не сте задоволни со објектот, може да се добие целосна наплата, без сомнение.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ви благодариме.Боја : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат