• Новак
Primeco W10310240, W10310240A Компатибилен Замена на матична Плоча за Фрижидер, WPW10310240, AP6019229, W10162662, W10164420, W10164422, W10165854, W10191108, W10213583

Primeco W10310240, W10310240A Компатибилен Замена на матична Плоча за Фрижидер, WPW10310240, AP6019229, W10162662,

DEN 3958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд; Primeco / Квалитет на Дизајн 1 ГОДИНА Замена Гаранција.Го заменува Следниве Дел Броеви; W10310240, W10310240 A, WPW10310240, AP6019229, 12920717 SP, 12920719 SP, 12920721, 12920724, PS11752535, W10162662, W10164420, W10164422, W10165854, W10191108, W10213583. Овој дел се работи со различни Бренд Фрижидери.Контактирајте со нас за Компатибилност Прашања.ИМАЈТЕ на ум; Овој одбор не ќе работат со фрижидери со користење на Кодот 0302 и 0202.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76