• Новак
MAKINGTEC196Ft Ласерски Мерка,Дигитални Ласерски Лента Мерка со позадинско осветлување на LCD Екранот M/во/Ft Единица Switch Ласерски Растојание Метар Мерење Алатка,Ласерски Р

MAKINGTEC196Ft Ласерски Мерка,Дигитални Ласерски Лента Мерка со позадинско осветлување на LCD Екранот M/во/Ft

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 【НАШАТА УСЛУГА】доживотно одржување и поддршка,чувствувате по-продажбата на услугата,бесплатно 12 месеци се врати и Рачно калибрација; 20 групи на податоци меморија; Max3 појдовни точки за избор ,ласерски лента уредот автоматски ќе се исклучи по 150s на неактивност за да ја зачувате енергијата од батеријата. ★【ПОДОБРО ФУНКЦИОНИРАЊЕ】-Ласерски метар прави мерење лесно и спаси драгоцено време.Побрзо и полесно да се измери од ленти.Секое мерење задача е сега едно лице работа – не ви треба некој друг да се одржи на другиот крај на касетата. ★ 【ПОВИСОКА ТОЧНОСТ】Точни да рамките на 1/16 на една педа, Мерен опсег и прозорци за да 196 нозе.мал и лесен за да лесно се Вклопува во вашата рака.Голем LCD дисплеј, кој исто така вклучува светлото што го прави мерењата лесно да се види и Брзо да прочитате во ниско-светлосни услови, заштита одделение е IP54. ★ 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Ласерски мерен уред се можеби најчесто се смета за едно од изведувачот е алатка, тие се исто така корисни за архитекти, брокерите, и лицата кои се заинтересирани DIY,градежништво и индустрија, особено во станови, згради, недвижен имот, фабрики, магацини, и слично. ★ 【УСЛУГА Крпа торба;ААА Батерии;Прирачник;Мали lanyard.( Тоа е прекрасно за вашето семејство U ' копчето за 3 секунди ,ќе може да се добие фракции да се покаже на(метар /нозе /инчен/ft+во ),кои можат да ги задоволат вашите различни мерење потреби.Мали Тело се вклопува во рака совршено, ви дава удобен операција;Тежат помалку од 1/4 кг., се вклопува удобно во рака и во џеб.Способни за складирање до 20 датум групации.Голем LCD дисплеј, кој исто така вклучува светлото што го прави мерењата лесно да се види и Брзо да прочитате во ниско-светлосни услови.MAKINGTEC Ласерски Растојание Мерка е прекрасен за вашето семејството и пријателите како подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Phelika Божиќ Снегулки Зима Поштенско Сандаче Опфаќа Магнетни Поштенско Сандаче Обвива Пост Писмо Кутија Покрие

★ Надгради Издржлив Материјал : поштенско Сандаче Опфаќа Направен Од Висок Квалитет водоотпорен Оксфо�

DEN 375.84

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76