• Новак
Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

DEN 1238.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород. - Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.67 Фунти (0.Во исто време солиден Оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето користење на времето и безбедноста на вашето домашно милениче.ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме мерка на вашето домашно милениче е големина / тежина и бидете сигурни дека ако вашето домашно милениче е погоден за превозникот пред да Купите. - Лесен и Безбеден : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење, но исто така лесно гледање на сценографијата.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.Мала ТЕЖИНА - 1.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Топ влезот е добра за вашето домашно милениче да се пушти нивната главата и за вас да се провери на домашно милениче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80