• Новак
Чембрлен C2405 C2405T Smart myQ паметен Телефон Контролирана-Долготрајни Синџири Диск, Сина гаражни врати Настроената

Чембрлен C2405 C2405T Smart myQ паметен Телефон Контролирана-Долготрајни Синџири Диск, Сина гаражни врати Настроената

DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка

Паметен телефон контрола : Даунлоадирајте на my Q стан и следете ги чекорите за да го поврзете вашиот нов гаражни врати настроената така можете да ги контролирате, безбедна и следење гаража од вашиот smartphone - во секое време, од било каде.Се вози Тип : долготрајни синџир диск.Следната генерација гаража технологија : Подобрување на Wi-Fi конективност и подобрена меморија за поддршка на нови my Q карактеристики и решенија.Интегриран Bluetooth технологија : го Намалува местење на време и го прави тоа дури и полесно да се поврзете на my Q стан, други my Q уреди и паметни дома технолошки решенија.Доверливи безбедност : Безбедност+ 2.0 технологијата обезбедува ненадмината енкрипција (100 милијарди кодови.Стил : Вратата Поотворени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kevinart Привремени Тетоважи Кит Браун Тетоважа Комплет 2 Шишиња 1 Мл Temp Тетоважа Комплет Полу Постојан неограничена

Пакет За : 2 Шишиња привремени тетоважи мастило, 60 компјутери stencils, 4 парчиња сликарство памук брисеви, 2 п

DEN 239.76