• Новак
Yukon Опрема & Оска (YSPTW-028) Страна Опрема & Удар за Миење на Ford 8.8 Диференцијал

Yukon Опрема & Оска (YSPTW-028) Страна Опрема & Удар за Миење на Ford 8.8 Диференцијал

DEN 334.56

Достапност
Достапно за нарачка

земја на потекло : сад.Тип на производ : АВТО ДЕЛ.Висок Квалитет На Мали Делови.Конструиран да ги Собере Посебни Диференцијални Апликации.Yukon Опрема и Оска нуди мали делови за широк спектар на апликации за да се обезбеди да има делови што треба да се заврши вашиот диференцијални поправка, обновување, реставрација или надградба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76