• Новак
Триаголник-Box - Моден 5pcs 30x40mm Внатрешна Големина Антички Златна Боја Pin Brooch Цвеќиња Стил База Поставување Pendant (Б3-19 април)

Триаголник-Box - Моден 5pcs 30x40mm Внатрешна Големина Антички Златна Боја Pin Brooch Цвеќиња Стил База Поставување

DEN 306.96

Достапност
Достапно за нарачка

Производи на декоративни додатоци, занаетите вклучуваат материјали : Накит, додатоци, Cameos, Други cabochons, Мода Монистра, Pendant & Шарм, Накит Снабдување, шпански Шпанија шарм pendant, Моделот стакло cabochons, Квадрат и Правоаголник облик, Овална Срце облик, Јасно стакло cabochons, База Фах Рамка рамки Settings Празно, Нараквица фах база, Прстени фах база, Обетки & Шноли фах база.Овој производ е исто така погоден за пребарување : 4mm стакло cabochon, стакло cabochons 20mm, 12mm стакло, стакло cabachons голема, стаклена купола cabochons јасно круг, круг купола од стакло cabochons, обоени стакло cabochons, стаклена купола cabochons, cabochon стакло, печатени cabochon, 12mm стакло cabochons, 20mm cabochon стакло, накит стаклени куполи, стаклени куполи и за занаетите.Овој производ е исто така погоден за пребарување : стакло cabochons калибрира, 20mm стакло cabochon, половина круг стакло, 25мм стакло cabochons, јасно стаклена купола, 16mm cabochon, 12 mm стакло cabochon, стаклени куполи и за изработка на накит, acmer cabochon, стаклена купола монистра, стаклени купола прстен, дрвото на животот cabochon, занает купола, 6mm cabochon.Овој производ е исто така погоден за пребарување : стакло дискови, стаклена купола магнети, cabochon хартија, cabochons 20mm, стакло cabochons за изработка на накит, cabochon камења.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Бојата може да имаат различни како екранот, ве молиме да се разбере.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се чувствуваат слободни да се погледне наоколу и да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања и проверете го нашиот други огласи!Имаат благословен ден!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат