• Новак
дел Hutson Дизајни 38 Инчен Шарени Рекултивираните Дрво Селски Barnwood Правоаголна Влез Табела за Farmhouse Стил Оркестарот, Природни

дел Hutson Дизајни 38 Инчен Шарени Рекултивираните Дрво Селски Barnwood Правоаголна Влез Табела за Farmhouse

DEN 2754.48

Достапност
Достапно за нарачка

Античкиот Складирање Барел : стручно се рачно изработени, дрвени барел е единствен и ексклузивен.Спецификации : складирање сад мерки во 20.Преносливи со подароци.Повеќенаменски селски вино барел се отвора за да се открие некоја внатрешни работи вино решетката за чување на омилени резерви и може да се користи како единствена страна на маса.ЦЕЛОСНО СОСТАВИ : Доаѓа целосно составуваат и подготвени да фаза во било кој дел од вашиот дом.План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.ПРИРОДНИ РЕКУЛТИВИРАНИТЕ ДРВО : природни, рекултивираните дрво нуди тони карактер со јазли и единствен дрво жито.УЛ сертифицирана во согласност со национално признати производ стандарди за безбедност.ПРИРОДНА БОЈА : Природна браун заврши слави боја и дрво жито на дрво.Занатски-направена природата го прави вино контејнери антички без идентични.ИНСТАЛАЦИЈА : Две-Коло Ротари Префрлете се на База и 12' Жица Вклучени.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Може да вклучуваат локација предмет на привремен влага предвидено е адекватна вентилација за да се спречи било акумулација на влага.Бар кабинет табела карактеристики на жичен рек внатре и обезбедува добра простор за чување на виното во шишиња.Се бара 1 x 100 вати Блескаво сијалица (не се вклучени).Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.75 инчи; Тежина : 25 фунти.ETL Одобрена за ВНАТРЕШНА Локации.Вино за складирање табела карактеристики круг барел тело дизајн опкружен со декоративни железо бенд акценти.BARNWOOD ВЛЕЗ ТАБЕЛА : Селски Barnwood влез табела нуди забава и уникатен декор парче дека функционира како место за одмор вашиот копчињата, e-mail, слики, и други decors.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76