• Новак
E-Simpo CFL T8 да T5 Флуоресцентна Цевка Страна Капа Адаптер,T8-T5 Цевка Страна Капа Конвертор, Ви Овозможи да се Инсталира T5 28W CFL во T8 Тела (24-Pack)

E-Simpo CFL T8 да T5 Флуоресцентна Цевка Страна Капа Адаптер,T8-T5 Цевка Страна Капа Конвертор, Ви Овозможи

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

24pcs=12pairs по многу, T8 да T5 конвертор.Ќе ви овозможи да ја инсталирате T5 4ft/1165mm флуоресцентна цевка во T8 приклучок, ако други w T5, но должина е исто 1165mm, можете исто така да го користите.Само за CFL Флуоресцентна цевка, НЕ за ПРЕДВОДЕНА кои обично се пошироки во Димензија.PBT Домување Бакар контакт материјал,Сите работен напон : 100-250 V AC.Ако ви треба да инсталирате T5 565mm во T8 2ft тела ве молиме изберете : L31 https : //www./dp/B07 SGP11 LB.Pattern Име : 24-Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Адвокатско Часовници Хронограф Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Датум Аналогни Кварц Види Бизнис Зглоб Часовници

★Мултифункционален Дизајн ★ : Три мултифункција мали бира поддршка stopwatch (стоперка) и датумот во календ

DEN 1439.76